MÖBLER / Bord / Spelbord 9199735
nr 919 9735
Spelbord
1880-tal, längd: 89, djup: 44, höjd: 77
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 20 oktober 2014
kl 19:24:45
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr